WYSTAWY

2017
Sukcesy Wystawowe '17
08.01.2017
Gdańsk (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Szczeniąt:
Być Może GZYGZAK - I W.O., Naj. Szczenię w Rasie

04.02.2017
Zielona Góra (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: P. Bozhinovski (Mk)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - II/3 dosk.

11.02.2017
Bydgoszcz (Polska) - Wystawa Krajowa (Walentynkowa), sędzia: E. Chwalibóg (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - I /2 dosk.
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - I dosk., Zwyc. Mł.

11.02.2017
Bydgoszcz (Polska) - Wystawa Krajowa (Nocna), sędzia: M. Draganescu (Ro)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - I/2 dosk., Zwyc. Mł.
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior w Rasie, BOS

25.02.2017
Lublin (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Lewandowski (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I/2 dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior w Rasie, BOB

04.03.2017
Zielona Góra (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: P. Bozhinovski (Mk)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - II/2 dosk.

18.03.2017
Katowice (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: V. Piskay (Sk)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - I/6 dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior w Rasie
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - III/3 dosk.

09.04.2017
Gliwice (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: B. Chmiel (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I/2 dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior w Rasie, BOB

09.04.2017
Nowy Dwór Mazowiecki (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: W. Kotik (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - III/4 dosk.

23.04.2017
Czeskie Budziejowice (Czechy) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Celakovsky (Cz)
Klasa Championów:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB - ukończył GrandChampionat Czech i Championat ČMKU!!!

14.05.2017
Łódź (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: D. Gattegno (Fr)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - II/6 dosk.
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - III/4 dosk.

26.05.2017
Moletai (Litwa) - Wystawa Klubowa, sędzia: E. Balsiukas (Lt)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - I/3 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2017, Naj. Junior w Rasie, III-BIS Junior
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - II/3 dosk.
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2017, Naj. Junior w Rasie, II-BIS Junior

10.06.2017
Lublin (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: R. Mroczko (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie, BOB - ukończył Młodzieżowy Championat Polski!!!

17.06.2017
Kraków (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: N. Sedykh (Ru)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I/5 dosk., Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie - ukończył Młodzieżowy Championat Polski!!!
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - II/5 dosk.

24.06.2017
Kołobrzeg (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Kot (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie

15.07.2017
Grębiszew (Polska) - Wystawa Klubowa, sędziowie: V. Maunder (Fr), J. M. Pacheco (P)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - I/4 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2017, Naj. Junior w Rasie
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - III/4 dosk.
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - II/6 dosk.
Klasa Championów:
Być Może FAFEL - II/4 dosk.

22.07.2017
Ukmerge (Litwa) - Wystawa Krajowa, sędzia: V. Verbickij (Blr)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy

22.07.2017
Giessen (Niemcy) - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Neugel (Ch)
Klasa Młodzieży:
Być Może GABRYŚ - II/3 dosk.

23.07.2017
Ukmerge (Litwa) - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Verbitskaja (Blr)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie - ukończył Młodzieżowy Championat Litwy!!!

12.08.2017
Zakopane (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Matyas (Sk)
Klasa Pośrednia:
Być Może GZYGZAK - I dosk., CWC

19.08.2017
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Biros (Sk)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I dosk., Zwycięzca Młodzieży

19.08.2017
Białystok - Wasilków (Pl) - Wystawa Krajowa, sędzia: S. Szabo (Hu)
Klasa Pośrednia:
Być Może GUJEK - I dosk., CWC, Najlepszy Dorosły Pies, BOB
Klasa Pośrednia:
Być Może GULDYNKA - I dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOS

20.08.2017
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Benkovsky (Sk)
Klasa Młodzieży:
Być Może GZYGZAK - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie, BOB

19.08.2017
Białystok - Wasilków (Pl) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: O. Vondrous (Cz)
Klasa Pośrednia:
Być Może GUJEK - I dosk., CWC, Najlepszy Dorosły Pies, CACIB, BOB
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior w Rasie, BOS - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski!!!

26.08.2017
Hradec nad Moravici (Czechy) - Wystawa Klubowa, sędziowie: Y. McGlynn (Sc), K. Rucker (D)
Klasa Młodzieży:
Być Może GUJEK - I/4 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech 2017
Klasa Młodzieży:
Być Może GULDYNKA - I/9 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Czech 2017, Naj. Junior w Rasie, I-BIS Junior!!!
Klasa Championów:
Być Może GZYGZAK - III/3 dosk.


2016
Sukcesy Wystawowe '16
10.01.2016
Gdańsk (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Brzezinski (Mn)
Klasa Pośrednia:
Być Może FASTRYGA - I/2 dosk., CWC - ukończyła Championat Polski !!!
Klasa Otwarta:
Być Może FAUNA - I/2 dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka, Zwycięstwo Rasy - ukończyła Championat Polski !!!

16.01.2016
Nitra (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Benkovsky (Sk)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC, CACIB

17.01.2016
Nitra (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: T. Havelka (Sk)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC, Res.CACIB - ukończył Championat Słowacji !!!

06.02.2016
Brno (Czechy) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Krinke (Cz)
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAC, CACIB, BOB

07.02.2016
Brno (Czechy) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAFEL - II dosk., Res.CAC
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAC, CACIB, BOB

09.07.2016
Mińsk Mazowiecki (Polska) - Wystawa Klubowa, sędzia: M. Martinez (Es)
Klasa Championów:
Być Może FAFEL - II dosk.
Klasa Otwarta:
Być Może FASTRYGA - I dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2016, BOB, III-BIS !!!
Klasa Championów:
Być Może FAUNA - I dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2016
Klasa Honorów:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - II dosk.

06.08.2016
Druskienniki (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: R. Dakić (Srb)
Klasa Championów:
Być Może FASTRYGA - I dosk., CAC - ukończyła Championat Litwy!!!
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAC, Res.CACIB - ukończyła Championat Litwy!!!

06.08.2016
Druskienniki (Litwa) - Wystawa Klubowa, sędzia: I. Ingraffia (It)
Klasa Championów:
Być Może FASTRYGA - II dosk.
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAC, Zwycięzca Klubu Litwy 2016

07.08.2016
Druskienniki (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: Z. Agabeyli (Az)
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAC, CACIB, BOB - ukończyła InterChampionat!!!

10.09.2016
Pilzno (Czechy) - Wystawa Klubowa, sędziowie: Dr H. Hollensteiner (D), A. Korozs (Hu)
Klasa Otwarta:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może GZYGZAK - I W.O.
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może GULDYNKA - II W.O.
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAC

18.09.2016
Wawrzkowizna (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: B. Kucharczyk (Pl)
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może GZYGZAK - I W.O., Naj. Młodsze Szczenię

25.09.2016
Brno (Czechy) - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Celakovsky (Cz)
Klasa Championów:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC, BOS

12.11.2016
Kielce (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. F. Martin (Fr)
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może GUJEK - I W.O.
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może GULDYNKA - I W.O.

03.12.2016
Nowy Dwór Mazowiecki (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: P. Król (Pl)
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może GZYGZAK - I W.O., Naj. Młodsze Szczenię
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może GULDYNKA - I W.O.

10.12.2016
Wels (Austria) - Wystawa Klubowa, sędzia: A. Korozs (Hu)
Klasa Szczeniąt:
Być Może GZYGZAK - II W.O.

10.12.2016
Lublin (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Krinke (Cz)
Klasa Szczeniąt:
Być Może GUJEK - I W.O., Naj. Szczenię w Rasie
Klasa Szczeniąt:
Być Może GULDYNKA - I W.O.


2015
Sukcesy Wystawowe '15
14.02.2015
Bydgoszcz (Polska) - Wystawa Krajowa (Walentynkowa), sędzia: M. Kozłowska (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może FASTRYGA - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB

14.02.2015
Bydgoszcz (Polska) - Wystawa Krajowa (Nocna), sędzia: B. Aleksandrov (Ukr)
Klasa Młodzieży:
Być Może FASTRYGA - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB

07.03.2015
Drzonków (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: S. Nasteski (Md)
Klasa Młodzieży:
Być Może FASTRYGA - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski!!!
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, BOB

21.03.2015
Katowice (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. J. Melchior (Lux)
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, BOB - ukończyła Championat Polski!!!

19.04.2015
Lublin (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: R. Mroczko (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może FAUNA - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior, BOB

01.05.2015
Łódź (Polska) - Krajowa Wystawa Dogów Niemieckich, sędzia: J. V. Pocas (P)
Klasa Młodzieży:
Być Może FIKANDER - III/3 dosk.

02.05.2015
Łódź (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Matyas (Sk)
Klasa Młodzieży:
Być Może FIKANDER - I/3 dosk., Zwyc. Mł.

23.05.2015
Rzeszów (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Kot (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może FAUNA - I dosk., Zwyc. Mł.

24.05.2015
Gostynin (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Bogucka (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może FAUNA - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski!!!

11.06.2015
Mediolan (Włochy) - Wystawa Klubowa, sędzia: G. Staderini (It)
Klasa Młodzieży:
Być Może FASTRYGA - IV/4 bdb
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk.

12.06.2015
Mediolan (Włochy) - Wystawa Światowa, sędzia: O. Staunskjaer (Dk)
Klasa Młodzieży:
Być Może FASTRYGA - I/15 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2015 !!!!!
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - II/15 dosk.

04.07.2015
Velka Ida (Słowacja) - Wystawa Krajowa, sędzia: C. Pettko (Hu)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC, Zwycięzca Słowacji 2015, BOB

05.07.2015
Velka Ida (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: L. Erdos (Hu)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC, CACIB, BOB

05.07.2015
Olsztyn (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: S. Podlaski (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może FASTRYGA - I/2 dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB
Klasa Otwarta:
Być Może FAUNA - I dosk., CWC

18.07.2015
Koszalin (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Sowińska (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może FIKANDER - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior, BOS

19.07.2015
Koszalin (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Sowińska (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może FIKANDER - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior, BOS - ukończył Młodzieżowy Championat Polski!!!

26.07.2015
Częstochowa (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAUNA - I dosk., CWC
Klasa Otwarta:
Być Może FASTRYGA - I/2 dosk., CWC, Res.CACIB

22.08.2015
Pilzno (Czechy) - Wystawa Klubowa, sędzia: V. Rauhoffer (Hu)
Klasa Młodzieży:
Być Może FAUNA - I/6 dosk., CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2015
Klasa Pośrednia:
Być Może FIKANDER - I/2 dosk., CAC
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - II/6 dosk., Res.CAC

23.08.2015
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Benkovsky (Sk)
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAC, CACIB, BOB

29.08.2015
Białystok (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: R. Sporr (A)
Klasa Pośrednia:
Być Może FIKANDER - I dosk., CWC, Res.CACIB

30.08.2015
Mlada Boleslav (Czechy) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: C. de Giuliani (It)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC

12.09.2015
Warszawa (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Vretenicic (Mng)
Klasa Pośrednia:
Być Może FIKANDER - I bdb

19.09.2015
Nitranskie Rudno (Słowacja) - Wystawa Klubowa, sędzia: A. Korozs (Hu)
Klasa Młodzieży:
Być Może FIKANDER - I/4 dosk., CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2015
Klasa Młodzieży:
Być Może FAUNA - II/6 dosk.
Klasa Młodzieży:
Być Może FASTRYGA - III dosk.
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I/2 dosk., CAC, Zwycięzca Klubu

03.10.2015
Charleroi (Belgia) - EuDDC, sędzia: J. Celakovsky (Cz)
Klasa Championów:
OLINKA Obrowska Tradycja - I/5 dosk., Res.CAC

10.10.2015
Czeskie Budziejowice (Czechy) - Wystawa Klubowa, sędzia: V. Adlt (Cz)
Klasa Pośrednia:
Być Może FAFEL - I dosk., CAC


2014
Sukcesy Wystawowe '14
01.06.2014
Cuggiono (Włochy) - Wystawa Klubowa, sędzia: S. Boss (Ch)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/2 dosk.

08.06.2014
Lublin (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Mrugasiewicz (Pl)
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior
Klasa Otwarta:
Być Może EUFEMIA - I dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy - ukończyła Championat Polski !!

14.06.2014
Kraków (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Rusinowska (Pl)
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I/3 dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior

12.07.2014
Warszawa (Polska) - Wystawa Klubowa, sędzia: I. Ingraffia (It)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/3 dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2014 !!!
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I/2 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2014, Najlepszy Dog w Kolorze, II-BIS Junior !!! - ukończyła Młodzieowy Championat Polski !!!

13.07.2014
Warszawa (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Korozs (Hu)
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I/3 dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior

01.08.2014
Druskienniki (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: L. Galiaskasrova (Ru)
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior

02.08.2014
Druskienniki (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Gajewski (Pl)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I dosk., CAC, Res.CACIB - nowy Champion Litwy !!!
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., Zwyc. Mł., Naj. Junior - nowy Młodzieżowy Champion Litwy !!!

03.08.2014
Druskienniki (Litwa) - Wystawa Klubowa, sędzia: W. Kotik (Pl)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I dosk., CAC
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2014, Naj. Junior, I-BIS JUNIOR !!!

16.08.2014
Zbraslav u Brna (Czechy) - Wystawa Klubowa, sędziowie: D. Sudeikiene (Lt), W. Kotik (Pl)
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FAFEL - II/2 W.O.
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FASTRYGA - I/2 W.O.
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FAUNA - I W.O.
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - II/6 dosk.

07.09.2014
Radom (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: Z. Bogdarova (Ru)
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FAUNA - I/2 W.O., Naj. Młodsze Szczenię
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FASTRYGA - II W.O.
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CWC, Najlepsza Suka, BOB

13.09.2014
Warszawa (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Kot (Pl)
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FAUNA - I/2 W.O., Naj. Młodsze Szczenię
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FASTRYGA - II W.O.

13.09.2014
Molenhoek (Holandia) - EuDDC, sędzia: A. Murante (It)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - II/5 dosk.
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I/7 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca EuDDC 2014, Naj. Junior Arlekin !!!

21.09.2014
Łódź (Polska) - I Wystawa Doga Niemieckiego, sędzia: G. Hartmann (Hu)
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FIKANDER - I W.O., Naj. Młodsze Szczenię
Klasa Młodszych Szczeniąt:
Być Może FAFEL - I W.O., Naj. Młodsze Szczenię, II-BIS Młodszych Szczeniąt

11.10.2014
Komarom (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Korozs (Hu)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I dosk., CAC, CACIB, BOB - ukończył InterChampionat!!!
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - II dosk., Res.CAC

11.10.2014
Komarom (Węgry) - Wystawa Specjalistyczna, sędzia: T. Konrad (Srb)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I dosk., CAC
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - II dosk.

12.10.2014
Komarom (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: S. Facella (It)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I dosk., CAC - ukończył Championat Węgier!!!
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - II dosk., Res.CAC

19.10.2014
Poznań (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Grunt (Pl)
Klasa Szczeniąt:
Być Może FASTRYGA - I W.O., Najlepsze Szczenię
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., Zwyc. Mł., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2014, Najlepszy Junior

25.10.2014
Brno (Czechy) - Wystawa Europejska, sędzia: B. Muller (Ch)
Klasa Szczeniąt:
Być Może FAFEL - I W.O., Najlepsze Szczenię Wystawy Europejskiej 2014 (European Promise 2014)
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAJC

25.10.2014
Brno (Czechy) - Wystawa Europejska, sędzia: B. Muller (Ch)
Klasa Młodzieży:
OLINKA Obrowska Tradycja - I dosk., CAJC, BOS - ukończyła Młodzieżowy Championat Czech!!!

08.11.2014
Kielce (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Świsulska (Pl)
Klasa Pośrednia:
OLINKA Obrowska Tradycja - II dosk.


2013
Sukcesy Wystawowe '13
02.03.2013
Zielona Góra - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Hałas (Pl)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/3 dosk., CWC

16.03.2013
Katowice - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: G. Alessandra (It)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - II/2 dosk.

23.03.2013
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: E. Chwalibóg (Pl)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/2 dosk., CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy

01.05.2013
Zadar (Chorwacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: N. Imbimbo (It)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/1 dosk., CAC, Res.CACIB

02.05.2013
Zadar (Chorwacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: Z. Kraljic (Hr)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/1 dosk., CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy

04.05.2013
Zadar (Chorwacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Gonzalbo (Es)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/1 dosk., CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy

05.05.2013
Zadar (Chorwacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: B. Rajic (Slo)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/1 dosk., CAC, CACIB

17.05.2013
Budapeszt (Węgry) - Wystawa Światowa, sędzia: H. Wagner (D)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - IV/6 dosk. !!!!!!!

18.05.2013
Gödöllő (Węgry) - Wystawa Klubowa, sędzia: P. von Montfoort (Nl)
Klasa Pośrednia:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/3 dosk., CAC

13.07.2013
Warszawa (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Kochan (Pl)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/2 dosk., CWC, Res.CACIB

10.08.2013
Sopot (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: D. Klein (Ro)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/2 dosk., CWC, Zwycięzca, CACIB

18.08.2013
Toruń (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: L. Pastuszak (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może EUFEMIA - II/2 dosk.

24.08.2013
Białystok (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Mrugasiewicz (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może EUFEMIA - II/4 dosk.

25.08.2013
Białystok (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. R. Walsh (Irl)
Klasa Pośrednia:
Być Może EUFEMIA - II/3 dosk.

14.09.2013
Warszawa (Polska) - Wystawa Krajowa, sędzia: N. Sedykh (Ru)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I dosk., CWC, Zwycięzca - ukończył Championat Polski !!!!
Klasa Otwarta:
Być Może EUFEMIA - I dosk., CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy !!!

22.09.2013
Zgierz (Polska) - Wystawa Klubowa, sędziowie: S. Boss (Ch), M. Hiltbrunner (Ch)
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/3 dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2013 !!!!
Klasa Baby:
OLINKA Obrowska Tradycja - I/2 W.O., I-BIS BABY !!!

27.10.2013
Poznań (Polska) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Bogucka (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może EUFEMIA - I dosk., CWC
Klasa Championów:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/2 dosk., CWC, Res.CACIB


2012
Sukcesy Wystawowe '12
19.05.2012
Salzburg (Austria) - Wystawa Klubowa, sędzia: H. Wagner (D)
Klasa Weteranów:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., Zwycięzca Weteranów Klubu Światowego 2012, I-BIS Weteran

20.05.2012
Salzburg (Austria) - Wystawa Światowa, sędzia: R. Menaker (USA)
Klasa Weteranów:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., ZWYCIĘZCA ŚWIATA WETERANÓW 2012!!!!!!!!!!!!!!!

25.08.2012
Białystok - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Opara (Pl)
Klasa Młodzieży:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/2 doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

26.08.2012
Białystok - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: F. Chaykovskaja (Ru)
Klasa Młodzieży:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/1 doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

09.09.2012
Zgierz - Wystawa Klubowa EuDDC, sędzia: J. V. Pocas (P)
Klasa Młodzieży:
FRANCO del Castello delle Rocche - III/8 doskonała

14.10.2012
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Bogucka (Pl)
Klasa Młodzieży:
FRANCO del Castello delle Rocche - I/3 doskonała, Zwycięzca Młodzieży - ukończył Młodzieżowy Championat Polski


2011
Sukcesy Wystawowe '11
19-20.02.2011
Rzeszów - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - II/3 dosk.

18-20.03.2011
Katowice - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: E. Agafonova-Tripoli (Ru)
Klasa Pośrednia:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - II/4 dosk.

09.04.2011
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: P. Król (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/3 dosk., CWC, Zwycięzca - ukończyła Championat Polski !!!

30.04-01.05.2011
Opole - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Niciewicz (Pl)
Klasa Otwarta:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - II/6 dosk.

07.07.2011
Paryż (Francja) - Wystawa Światowa, sędzia: M. J. Labrousse (Fr)
Klasa Otwarta:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - IV/16 dosk.

20.08.2011
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Biros (Sk)
Klasa Championów:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - II/2 dosk., Res.CAC

21.08.2011
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Gajewski (Pl)
Klasa Championów:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/2 dosk., CAC, Res.CACIB

24.09.2011
Moritzburg (Niemcy) - Wystawa Klubowa DDC, sędzia: J. F. Martin (Fr)
Klasa Championów:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - IV dosk.

25.09.2011
Moritzburg (Niemcy) - EuDDC, sędzia: M. Krinke (Cz)
Klasa Championów:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - dosk.


2010
Sukcesy Wystawowe '10
15.03.2009
Wilno (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: B. Muller (Ch)
Klasa Młodzieży:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., Zwycięzca Młodzieży
Klasa Championów:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CAC, Res.CACIB

26-08.03.2010
Katowice - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Korozs (Hu)
Klasa Młodzieży:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/4 dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
Klasa Weteranów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., III-BIS Weteran

10.04.2010
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Niciewicz (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/3 dosk., Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

24-25.04.2010
Opole - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Kaźmierski (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/4 dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski

10-11.07.2010
Warszawa - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: D. Papinigiene (Lt)
Klasa Championów:
Być Może CÓRKA STEFANKI - II/2 dosk.

14-15.08.2010
Sopot - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/1 dosk., CWC
Klasa Championów:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I/1 dosk., CWC, CACIB - ukończyła InterChampionat !!!

21.08.2010
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: G. Ridarcikova (Sk)
Klasa Pośrednia:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - II/2 dosk., Res.CAC
Klasa Championów:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I/1 dosk., CAC, CACIB, BOB

22.08.2010
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: P. Csaba (Hu)
Klasa Pośrednia:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/1 dosk., CAC, Res.CACIB
Klasa Championów:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I/1 dosk., CAC, CACIB

28-29.08.2010
Białystok - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: L. Mach (Ch)
Klasa Pośrednia:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/1 dosk., CWC
Klasa Championów:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I/1 dosk., CWC, Res.CACIB

11.09.2010
Wilno (Litwa) - Wystawa Klubowa, sędziowie: M. Stourac (Cz), J. F. Martin (Fr)
Klasa Młodzieży:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - II/6 dosk.
Klasa Weteranów:
AL-KAHIRA Thidalium - I/1 dosk., Najlepszy Weteran, I-BIS Weteran

12.09.2010
Wilno (Litwa) - EuDDC, sędziowie: M. Volzer (Lux), R. Fortsch (D)
Klasa Młodzieży:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - bardzo dobra
Klasa Weteranów:
AL-KAHIRA Thidalium - I/2 dosk., Najlepszy Weteran

19.09.2010
Łódź - Wystawa Klubowa, sędziowie: P. van Montfoort (Nl), J. Celakovsky (Cz), D. Sudeikiene (Lt)
Klasa Młodzieży:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - I/8 dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010, Najlepszy Junior
Klasa Honorowa:
PAPRIKA Margarejro - I/1 dosk.
Klasa Honorowa:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - III/3 dosk.
Klasa Weteranów:
AL-KAHIRA Thidalium - I/3 dosk., Najlepszy Weteran, I-BIS Weteran

30.09.2010
Celje (Słowenia) - Wystawa Europejska, sędzia: M. Levente (Hu)
Klasa Młodzieży:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - IV/11 dosk.


2009
Sukcesy Wystawowe '09
15.03.2009
Wilno (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: B. Muller (Ch)
Klasa Młodzieży:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., Zwycięzca Młodzieży
Klasa Championów:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CAC, Res.CACIB

20-22.03.2009
Katowice - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: H. Kliebenstein (D)
Klasa Młodzieży:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy
Klasa Championów:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., CWC, NDSwR, CACIB

19.04.2009
Częstochowa - Wystawa Krajowa, sędzia: R. Mroczko (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie

25-26.04.2009
Opole - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: P. Szemraj (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., CWC
Klasa Championów:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CWC, Res.CACIB - ukończyła Championat Polski !!

13.06.2009
Erfurt (Niemcy) - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Orenbuch (B)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., CAC/VDH, Zwycięzca Rasy, a także puchar sędziego, dla najlepszego doga niemieckiego wybieranego spośród wszystkich Zwycięzców Rasy

14.06.2009
Erfurt (Niemcy) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Orenbuch (B)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., CAC/VDH, CACIB, Zwycięzca Rasy

20.09.2009
Łódź - Wystawa Klubowa, sędziowie: M. Levente (Hu), L. v.d. Vijver (Nl)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - II dosk.
Klasa Szczeniąt:
Być Może DUMKA NA DWA SERCA - III/3 W.O.

27.09.2009
Wrocław - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Sowińska (Pl)
Klasa Championów:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy - ukończyła InterChampionat!!!
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - III/3 dosk.

24.10.2009
Wilno (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Lewandowski (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., CAC, Zwycięzca, CACIB, Zwycięzca Rasy

25.10.2009
Wilno (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: C. Birk (Dk)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., CAC, Zwycięzca, CACIB, Zwycięzca Rasy

08.11.2009
Poznań - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: P. Csaba (Hu)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I/3 dosk., CWC - ukończyła Championat Polski!!!

15.11.2009
Kielce - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Bork-Grabkowski (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I dosk., CWC, NDSwR, CACIB


2008
Sukcesy Wystawowe '08
09.02.2008
Rzeszów - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Kaźmierski (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - I dosk., Zwycięzca Młodzieży - ukończył Młodzieżowy Championat Polski

05.04.2008
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: I. Studzińska-Romanowska (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CWC, NDSwR
Klasa Pośrednia:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - I dosk., CWC, NDPwR, Zwycięzca Rasy

04.05.2008
Łódź - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: S. Kaluzniacki (USA)
Klasa Pośrednia:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - II/4 dosk., Res.CACIB

10.05.2008
Budapeszt (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: T. Janos (Hu)
Klasa Championów:
Być Może A'LA ITALIANA - II dosk., Res.CAC

11.05.2008
Budapeszt (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: S. Kosics (Hu)
Klasa Championów:
Być Może A'LA ITALIANA - II dosk., Res.CAC

12.05.2008
Budapeszt (Węgry) - Wystawa Specjalistyczna, sędzia: T. Jakiel (Hu)
Klasa championów:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC

25.05.2008
Radom - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Szczepańska-Korpetta (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - I dosk., CWC, NDPwR

20.07.2008
Gdynia - Wystawa Krajowa, sędzia: E. Nagiel (Pl)
Klasa Otwarta:
Być Może ALHAMBRA - I dosk., CWC, NDSwR - ukończyła Championat Polski

10.08.2008
Sopot - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Szczepańska-Korpetta (Pl)
Klasa Championów:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy

30.08.2008
Białystok - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: G. Ridarcikova (Sk)
Klasa Otwarta:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - I dosk., CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy

30.08.2008
Debrecen (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: G. Bezzecchi (It)
Klasa Otwarta:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CAC, CACIB
Klasa Championów:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC

31.08.2008
Debrecen (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: V. Zoltan (SCG)
Klasa Otwarta:
Być Może BAJECZNA OLCIA - II dosk., Res.CAC
Klasa Championów:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy - ukończyła Championat Węgier

20.09.2008
Poigny la Foret (Francja) - Wystawa Klubowa, sędzia: M. Stourac (Cz)
Klasa Szczeniąt:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I W.O.

21.09.2008
Poigny la Foret (Francja) - EuDDC, sędzia: M. Neugel (Ch)
Klasa Szczeniąt:
Być Może CÓRKA STEFANKI - I W.O., I-BIS Puppy

27.09.2008
Arad (Rumunia) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Gavril (Ro)
Klasa Otwarta:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CAC, Res.CACIB
Klasa Championów:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy, Zwyc. Transylwanii 2008 - ukończyła Championat Rumunii oraz InterChampionat

28.09.2008
Arad (Rumunia) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: P. Csaba (Hu)
Klasa Otwarta:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Rumunii 2008 - ukończyła Championat Rumunii

12.10.2008
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Otwarta:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., CWC
Klasa Otwarta:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - I dosk., CWC, NDPwR, Zwycięzca Rasy - ukończył Championat Polski


2007
Sukcesy Wystawowe '07
31.03-01.04.2007
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: P. Król (Pl)
Klasa Szczeniąt:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I W.O., Najlepsze Szczenię
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CWC, NDSwR

28.04.2007
Kijów (Ukraina) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Levente (Hu)
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC, CACIB, Zwycięzca Ukrainy 2007

29.04.2007
Kijów (Ukraina) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: L. Mach (Ch)
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC - ukończyła Championat Ukrainy

26.05.2007
Budapeszt (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: B. Ference (Hu)
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - II dosk., Res.CAC

27.05.2007
Budapeszt (Węgry) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Volzer (Lux)
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC

28.05.2007
Budapeszt (Węgry) - Wystawa Klubowa, sędzia: G. Bezzecchi (It)
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CAC

08-10.06.2007
Zagrzeb (Chorwacja) - Wystawa Europejska, sędziowie: I. Mioć (Hr), S. Cujan (Hr)
Klasa Młodzieży:
Być Może BAJECZNA OLCIA - IV/12 dosk.
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - III/6 dosk.

15.07.2007
Gdynia - Wystawa Krajowa, sędzia: P. Król (Pl)
Klasa Otwarta:
Być Może ALHAMBRA - I dosk., CWC, NDSwR

18.08.2007
Lenzburg (Szwajcaria) - Wystawa Klubowa, sędziowie: J. G. Abad (Es), F. Maier-Breitsamer (D)
Klasa Młodzieży:
Być Może BAJECZNA OLCIA - III/12 dosk.
Klasa Championów:
PAPRIKA Margarejro - II/3 dosk., Res.CAC

19.08.2007
Lenzburg (Szwajcaria) - EuDDC, sędziowie: A. Korosz (Hu), A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może BAJECZNA OLCIA - dosk.
Klasa Championów:
PAPRIKA Margarejro - III/3 dosk.

26.08.2007
Białystok - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: D. Sudeikiene (Lt)
Klasa Młodzieży:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CWC - ukończyła Championat Polski

15.09.2007
Radom - Wystawa Krajowa, sędzia: T. Borkowski (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - I dosk., Zwycięzca Młodzieży

23.09.2007
Łódź - Wystawa Klubowa, sędziowie: H. Wagner (D), D. Sudeikiene (Lt)
Klasa Młodzieży:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2007
Klasa Młodzieży:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - doskonała

07.10.2007
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Bruska (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może BAJECZNA OLCIA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski
Klasa Młodzieży:
Być Może BARBARZYŃCA W OGRODZIE - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy


2006
Sukcesy Wystawowe '06
01.05.2005
Dobre Miasto - Wystawa Krajowa, sędzia: W. Kotik (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może ALHAMBRA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

21.05.2006
Radom - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Bruska (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy

21.05.2006
Słupsk - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Mrugasiewicz (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może ALHAMBRA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży

04.06.2006
Płock - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Sowińska (Pl)
Klasa Pośrednia:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CWC

18.06.2006
Szczecin - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Kot (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może ALHAMBRA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski

13.08.2006
Sopot - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: B. Muller (Ch)
Klasa Pośrednia:
Być Może ALHAMBRA - I dosk., CWC, Res.CACIB

01.10.2006
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: D. Giorgio (It)
Klasa Otwarta:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., CWC

09-12.11.2006
Poznań - Wystawa światowa, sędziowie: C. Habig (D), I. Selimovic (Hr)
Klasa Pośrednia:
Być Może ALHAMBRA - bardzo dobra
Klasa Pośrednia:
Być Może A'LA ITALIANA - bardzo dobra
Klasa Championów:
PAPRIKA Margarejro - doskonała


2005
Sukcesy Wystawowe '05
09.04.2005
Berlin (Niemcy) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: H. Fischbach (D)
Klasa Pośrednia:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CAC, CACIB, Zwycięzca Berlina 2005

30.04-01.05.2005
Łódź - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: G. Hartmann (Hu)
Klasa Pośrednia:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CWC, Res.CACIB - ukończyła InterChampionat
Klasa Pośrednia:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., CWC, CACIB

09-10.07.2005
Warszawa - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: P. Król (Pl)
Klasa Pośrednia:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CWC, Res.CACIB

14.08.2005
Sopot - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: H. Dmowska (Pl)
Klasa Szczeniąt:
Być Może ALHAMBRA - I W.O., Najlepsze Szczenię

10.09.2005
Warszawa - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Sońta (Pl)
Klasa Szczeniąt:
Być Może A'LA ITALIANA - I W.O., Najlepsze Szczenię
Klasa Pośrednia:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., CWC

18.09.2005
Łódź - Wystawa Klubowa, sędziowie: L. v.d. Vijver (Nl), M. Krinke (Cz)/span>
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2005
Klasa Championów:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CWC, Zwycięzca Klubu 2005

06.11.2005
Poznań - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Mrugasiewicz (Pl)
Klasa Championów:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 2005

10-11.12.2005
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: P. Bachurzewski (Pl)
Klasa Młodzieży:
Być Może A'LA ITALIANA - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
Klasa Otwarta:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk. CWC, NSwR, Zwycięzca Rasy - ukończyła Championat Polski


2004
Sukcesy Wystawowe '04
13.03.2004
Wilno (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: E. Rosenberg (Ru)
Klasa Młodzieży:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Litwy 2004
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CAC, Res.CACIB

14.03.2004
Wilno (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: D. Sudeikiene (Lt)
Klasa Otwarta:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CAC, CACIB
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CAC, Res.CACIB

19-21.03.2004
Katowice - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: M. Sowińska (Pl)
Klasa Młodzieży:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., Zwycięzca Młodzieży, BOB
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, CACIB

02-04.04.2004
Warszawa - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: I. Selimovic (Hr)
Klasa Szczeniąt:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I W.O.
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, Res.CACIB

01-02.05.2004
Łódź - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Szczepańska-Korpetta (Pl)
Klasa Szczeniąt:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I W.O.
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., Res.CACIB

09.05.2004
Dobre Miasto - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Bogucka (Pl)
Klasa Młodzieży:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., Zwycięzca Młodzieży - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski

26-27.06.2004
Kraków - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Pośrednia:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CWC

04.07.2004
Camairago (Włochy) - Wystawa Klubowa (Campionato InterClub), sędzia: M. Sowińska (Pl)
Klasa Otwarta:
PAPRIKA Margarejro - II dosk., Res.CAC

24-25.07.2004
Kaliningrad (Rosja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Thomassen (S)
Klasa Otwarta:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CAC, CACIB, BOB
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CAC, CACIB, BOB - ukończyła Championat Rosji oraz InterChampionat

08.08.2004
Trakai (Litwa) - Wystawa Klubowa, sędzia: M. Neugel (Ch)
Klasa Championów:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CAC - ukończyła Championat Litwy

25-26.09.2004
Wrocław - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Kot (Pl)
Klasa Młodzieży:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., Zwycięzca Młodzieży

03.10.2004
Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Dobrut (Pl)
Klasa Pośrednia:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., CWC, NSwR, BOB

10.10.2004
Zabrze - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Szutkiewicz (Pl)
Klasa Młodzieży:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., Zwycięzca Młodzieży

07.11.2004
Poznań - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: E. Bukład (Pl)
Klasa Młodzieży:
STEFANKA z Kuźni Napoleońskiej - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2004 - ukończyła Młodzieżowy Championat Polski


2003
Sukcesy Wystawowe '03
28-30.03.2003
Katowice - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: U. Fischer (D)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, CACIB

01.05.2003
Dobre Miasto - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Szczepańska-Korpetta (Pl)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, NSwR, BOB

03-04.05.2003
Łódź - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: S. Szabo (Hu)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, CACIB

14.06.2003
Kaliningrad (Rosja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: R. Kadike-Skadina (Lv)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CAC, Res.CACIB

06.07.2003
Warszawa - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Rogowska (Pl)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, NSwR, BOB

03.08.2003
Palanga (Litwa) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: V. Aleksandrov (Ru)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, Res.CACIB

09-10.08.2003
Sopot - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: A. Bogucka (Pl)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC

16.08.2003
Bratysława (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: G. Bezzecchi (It)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CAC, CACIB

09.10.2003
Częstochowa - Wystawa Krajowa, sędzia: J. Szczepańska-Korpetta (Pl)
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, NSwR - ukończyła Championat Polski

09.11.2003
Poznań - Wystawa Międzynarodowa, sędzia: J. Gajewski (Pl)
Klasa Młodzieży:
PAPRIKA Margarejro - I dosk., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2003
Klasa Pośrednia:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., CWC, Res.CACIB


2002
Sukcesy Wystawowe '02
14.07.2002
Warszawa - Wystawa Krajowa, sędzia: A. Kot (Pl)
Klasa Szczeniąt:
AL-KAHIRA Thidalium - I W.O.

22.09.2002
Łódź - Wystawa Klubowa, sędzia: V. Rauhoffer (Hu)
Klasa Szczeniąt:
AL-KAHIRA Thidalium - I W.O., III-BIS Puppy

23.11.2002
Kielce - Wystawa Krajowa, sędzia: M. Krinke (Cz)
Klasa Młodzieży:
AL-KAHIRA Thidalium - I dosk., Zwycięzca Młodzieży



BEATA KUCHARCZYK, hodowla BYĆ MOŻE
ul. Izbicka 137, 04-986 Warszawa, POLSKA
tel.kom. +48.601.368.600
tel. +48.22.872.02.08
e-mail: byc_moze[at]poczta.onet.pl


© Copyright by Klaudia Karłowicz
Only for Beata Kucharczyk, Być Może FCI
® All Rights Reserved *2016-2017*